W сепар 2000-to separator i filtr paliwa dla lekkiego oleju napędowego. Zupełnie nowy scen odśrodkowy system gwarantuje 100% rozwiązanie problemu wody i cząstek stałych w paliwie.

FILTEH SP. Z O.O. oferuje pełny asortyment filtrów SEPAR z magazynu i na zamówienie. Jeżeli nie znalazłeś poszukiwanego filtra w naszej ofercie — skontaktuj się z nami.  

+48609931771,  WhatsAppViberSkype

  
00510 - ELEMENT NBR PA6GF30
00510/50 ELEMENT NBR PA
00510B - ELEMENT 2000/5/B 10MIC
00530 - ELEMENT HNBR PA
00530 - ELEMENT NBR PA6GF30
00530/50 - ELEMENT HNBR PA
00530/50 - ELEMENT NBR PA6GF30
00530/50/H - ELEMENT HNBR PA
00530/50/H - ELEMENT NBR PA6GF30
00560/50/S - STAINLESS STEEL ELEMENT 60MY
00560/50HS - STAINLESS STEEL ELEMENT 60MIC
00560S - STAINLESS STEEL ELEMENT 60 MY
01010 - ELEMENT NBR PA6GF30
01010H - ELEMENT 2000/10 10MIC
01010H - ELEMENT HNBR PA
01030 - ELEMENT HNBR PA
01030 - ELEMENT NBR PA6GF30
01030H - ELEMENT HNBR PA
01030H - ELEMENT NBR PA6GF30
01060 HS - ELEMENT 2000/10 60MIC/SS
01060 S - ELEMENT 2000/10 60MIC/SS
01830 - ELEMENT TPE PA
01860S - ELEMENT 2000/18 60MIC/SS
01810 - ELEMENT TPE PA
04010 - ELEMENT TPE PA
04010B - ELEMENT 2000/40/MB 10MY
04030 - ELEMENT TPE PA
04060 S - ELEMENT 2000/40 60MIC/SS
10048 - LEFT HOUSING COMPLETE 2000/40/UM
10049 - RIGHT HOUSING COMPLETE2000/40/UM
10050 - LID 2000/130
10055 - HOSE COUPLER SL9/10
10056 - CENTRIFUGE 2000/130
10058 - FITTING (344)
10063 - THREADED SOCKET R2"
10064 - CAP NUT M52X1,5
10065 - SEALING HEAD WITH PIPE FLANGE
10069 - WELDED NUT AS35PL
10071 - PIPE 35X2,5X80MM
10072 - STUDDING BOLT M8
10073 - CAP NUT F.2000/130
10074 - SAFETY BALL VALVE F. 2000/130
10089 - FITTING 22/15L
10101 - PRINT CARD F.HEAT.2000/H
10103 - CABLE ASSEMBLY H
10105 - THREADED PIN M4
10112 - HOLLOW SCREW M10
10114 - BALL VALVE M16X1,5
10115 - GASOLINE HOSE (9MM)
10116 - HOSE CLAMP 10-16MM
10117 - HOSE KIT RUSSIA
10136 - BOWL BOTTOM GASKET 2000/130
10142 - CENTRIFUGE 2000/10/H
10145 - HOSE CLAMP 7-10MM
10146 - GASOLINE HOSE 8MM (30CM)
10147 - GASOLINE HOSE 10MM (30CM)
10148 - GASOLINE HOSE 12MM (30CM)
10157 - CLEAR BOWL 2000/10 3/8"
10159 - BALL VALVE M14X1,5
10162 - HEATER KIT SWK-2000/10
10168 - FLAT FUSE WITH BRACKET
10169 - PLUG
10171 - O-RING 11,5X2,5 VITON
10172 - O-RING 13,95X2,62 VITON
10176 - O-RING 19,4X2,5 VITON
10187 - HEATER-CENTRIFUGE KIT
10188 - METAL BOWL G 1/4"
10188K METAL BOWL WITH CONTACTS
10189 - O-RING 29,74X3,53 VITON
10191 - HEATER-CENTRIFUGE KIT
10192 - HEATER-CENTRIFUGE KIT
10194 - RADIAL SHAFT SEAL
10195 - DRIVE SHAFT
10196 - PLAIN KEY
10197 - RELAY 24V (22A)
10198 - FITTING VA-15L/NPT
10199 - FITTING VA-22L/NPT
10200 - COVER PANEL (V2A)
10201 - HEATER-CENTRIFUGE KIT
10215 - HANDLE SW09 (2000/5/U)
10216 - HANDLE SW12 (2000/10/U)
10217 - HANDLE SW14 (2000/18/U)
10218 - HANDLE SW17 (2000/40/U)
10219 - RELAY 24V
10231 - ANGLE WITH VALVE
10233 - SEAL KIT 2000/10 VITON
10242 - CABLE ASSEMBLY H/6M
10267 - BALL VALVE G 1/4"
10268 - POLYAMIDE WASHER
10271 - SEAL KIT 2000/5+5/50 VITON
10280 - CLUTCH FOR MOTOR PUMP
10281 - HEATER-CENTRIFUGE KIT
10282 - HEATER-CENTRIFUGE KIT
10187
10307 - LOCK PLUG
10361 - BOWL GASKET HNBR 2000/10
10362 - LID GASKET HNBR 2000/10
10366 - BOWL GASKET HNBR 2000/5 & 5/50
10367 - LID GASKET HNBR 2000/5 & 5/50
10527 - GASKET KIT HNBR 2000/5 & 5/50
10528 - GASKET KIT HNBR 2000/10
20110 - FILTER ELEMENT KWA-50 10MIC
20130 - FILTER ELEMENT KWA-50 30MIC
20160S - STAINLESS STEEL ELEMENT 60MY
20210 - FILTER ELEMENT KWA-100 10MIC
20230 - FILTER ELEMENT KWA-100 30MIC
20260S - STAINLESS STEEL ELEMENT 60MY
20410 - FILTER ELEMENT KWA-90 10MIC
20430 - FILTER ELEMENT KWA-90 30MIC
20460S - STAINLESS STEEL ELEMENT 60MY
20510 - FILTER ELEMENT KWA-20 10MIC
20530 - FILTER ELEMENT KWA-20 30MIC
20560S - STAINLESS STEEL ELEMENT 60MY
30001 - T-HANDLE SCREW F.KWA
30002 - PRESSURE DISC F.KWA
30003 - T-HANDLE GASKET F.KWA
30004 - LID F.KWA 20+50
30005 - LID GASKET KWA 20+50
30006 - CENTRE TUBE KWA 50
30007 - HOUSING KWA 50
30008 - SPRING KWA 90+100
30009-1 - BOWL GASKET
30010 - BOWL RETAINER RING
30011 - SCREW F.BOWL RET.RING
30012 - BALL VALVE GASKET
30013 - BALL VALVE
30014 - CONUS KWA
30015 - CENTRIFUGE
30016 - BOWL/RINA 7/8" UNF
30017 - GASKET FOR DRAIN VALVE
30020-1 - MOUNTING CLAMP
30021 - WASHER
30022 - NUT
30023-1 - SREW M8X70
30024 - LID SREW KWA 20
30025 - CENTRE TUBE KWA 20
30026 - HOUSING KWA 20
30027 - LID KWA 90+100
30028 - BOWL+LID GASKET KWA 90+100.
30029 - CENTRE TUBE KWA 90
30030 - HOUSING KWA 90
30031 - BOWL RETAINER RING KWA 90+100
30032 - SCREW F.BOWL RETAINER RING
30033 - BALL VALVE GASKET KWA 90+100
30034 - BALL VALVE KWA 90+100
30035 - CONE KWA 90+100
30036 - CENTRIFUGE KWA 90+100
30037 - BOWL/RINA 7/8"UNF KWA 90+100
30038-1 - MOUNTING CLAMP KWA 90+100
30039 - BOLT KWA 90+100
30040 - CENTRE TUBE KWA 100
30041 - HOUSING KWA 100
30053-1 - ROTARY SWITCH
30054-1 - RELAY 24V
30055 - FLAT FUSE WITH HOLDER
30058 - FUSE 16A
30072 - HEAT SHIELD F.KWA 20 D+50 D
30073 - HEAT SHIELD F.KWA 90 D+100 D
30076 - CENTRIFUGE
30077 - CENTRIFUGE
30078-1 - BASE CONNECTOR
30079-1 - BASE CONNECTOR
30080 - ADAPTER
30084 - TIP SWITCH
30085 - BULB 24V/0,6W
30086 - FUSE 20A
30087 - FLAT CONNECTOR BUSHING
30089 - PIN SOCKET
30090 - WATER LEVEL SENSOR 12V
30091 - WATER LEVEL SENSOR 24V
30092 - BULB 12V
30093 - BULB 24V
30094 - CABLE END SLEEVE
30096 - TIME RELAY
30098 - FLAT CONNECTOR BUSHING
30099 - CABLE LINE
30100 - MOUNTING BRACKET
30102-1 - FITTING
30103 - SCREW
30104 - WASHER
30106 - NUT
30119 - HOSE CONNECTOR
30121 - HOSE
30133 - SCREW
30145-1 - RELAY 12V
30149 - FUSE 25A
30150 - GASKET F.D-VERSION. I KWA
30151 - GASKET F.D-VERSION. O KWA
30152-1 - NUT FOR HEAT SHIELD
30157 - TEMPERATURE SWITCH (5)
30160-1 - THREADED PIN FOR HEAT SHIELD
30166 - MOUNTING BRACKET
30167 - MOUNTING BRACKET
30170-1 - STEEL PIPE
30171 - SEAL-KIT KWA 20+50
30172 - SEAL-KIT KWA 90+100
30176 - BOWL WITH HEAT SHIELD 90/100
30177 - RINA CONVERSION KIT KWA 90/100
30178 - NUT
30179 - SEAL KIT
30184 - TEMPERATURE FUSE
30187 - CONE WITH TEMPERATURE FUSE
30188 - CONE WITH TEMPERATURE FUSE
30193 - MOUNTING BRACKET
30195-1 - STEEL PIPE
30198 - CONDENSER
30199 - CONNECTOR
30203 - ENGINE 220V AC
30209 - WIRE
30211 - PUMP 11,5 L
30226 - PLUG M22X1,5 2000/10
30229 - PUMP FOR DEMO UNIT
30231 - MOT/PUMP-24V/5,8L
30233 - MOT/PUMP-220V/5,8L
30234 - O-RING F.30226
30235 - MOT/PUMP-24V/11.5L
30237 - MOT/PUMP220V/11,5L
30243 - FITTING
30247 - NUT M15-L
30248 - CUTTING RING
30249 - NUT 12MM
30250 - CUTTING RING 12MM
30255 - RINA CONVERSION KIT KWA 20+50
30257 - METAL BOWL W. THREAD FOR PROBE
30259 - ANGLE FITTING
30260 - HOSE CONNECTOR
30261 - PIPE NIPPLE 12MM
30262 - PIPE NIPPLE 15MM
30282 - GEAR PUMP 2000/40 BUGGY
30295 - SPRING FRAME 2000/5
30296 - SPRING FRAME 2000/5/50
30297 - SPRING FRAME 2000/10
30298 - SPRING FRAME 2000/18
30299 - SPRING FRAME 2000/40
30300 - HIGH PRESSURE HOSE
30335 - CONNECTING WIRE 350MM
30336 - CONNECTING WIRE 450MM
30337 - WIRE CONNECTOR 530MM
30340 - UNION NUT M35
30341 - COMPRESSION RING DPR 35
30343 - BALL VALVE 3/8" 2000/18
30344 - STRAIGHT COMP. FITTING GE8M16X1
30345 - STRAIGHT COMP. FITTING. GE10M16X
30346 - STRAIGHT COMP. FITTING. GE12M16X
30347 - STRAIGHT COMP. FITTING GE22M26X
30348 - STRAIGHT COMP. FITTING GE25M33X
30349 - STRAIGHT COMP. FITTING GE28M33X
30350 - PIPE NIPPLE BE18MM
30364 - LID GASKET VITON 2000/40
30365 - BOWL GASKET VITON 2000/40
30366 - BALL VALVE 1/4" 2000/5+5/50+10
30367 - T-CONNECTOR EVL 15 PL
30368 - ANGLE 92 - 1/4"
30372 - CPLT. HOUSING 2000/5 3/4"
30380 - CPLT. HOUSING 2000/5/50
30383 - EXTENSION PIPE 1/4"
30384 - CONECCTOR BALL VALVE
30385 - CONNECTOR BALL VALVE
30387 - LID GASKET 2000/130
30390 - ADAPTER M18X1,5-7/8 U
30391 - ADAPTER M22X1,5 1 1/16
30392 - ADAPTER M30X2 1 5/16 U
30393 - ADAPTER M45X2 1 7/8 U
30395 - O-RING 39X3
30400 - AUDIO ALARM UNIT
30402/11 -SINGLE WATER CONTACTS
30402/13 -SINGLE WATER CONTACTS
30402/7 -SINGLE WATER CONTACTS
30402/9 -SINGLE WATER CONTACTS
30403/11 - DOUBLE WATER CONTACTS
30403/7 - DOUBLE WATER CONTACTS
30403/9 - DOUBLE WATER CONTACTS
30404 - SCREW M8X40
30405 - SPRING FRAME 2000/10
30408 - BLEED SCREW M6
30421 - LID GASKET 2000/18
30423 - BOWL GASKET 2000/18
30428 - CPLT. HOUSING 2000/18
30429 - CENTRIFUGE 2000/18
30430 - SCREW M5X30
30432 - HEAT SHIELD 2000/5/D
30433 - HEAT SHIELD 2000/10/D
30434 - CPLT. HOUSING 2000/40
30435 - LID 2000/40
30435-1 - LID 2000/40 USA
30438 - CENTRIFUGE 2000/40
30440 - LID GASKET 2000/40
30442 - BOWL GASKET 2000/40
30444 - PRESSURE SPRING 2000/40
30445 - PLUG M33X2 F. 2000/40
30446 - BOWL RETAINER RING 2000/40
30447 - WASHER 2000/5+5/50
30448 - WASHER 2000/10+18
30452 - SCREW M6X35 2000/18
30453 - PRESSURE SPRING 2000/18
30456 - BALL VALVE 1/2"
30457 - METAL BOWL 1/2" 2000/40
30457K METAL BOWL WITH CONTACTS
30464 - FITTING LM 26X1,5
30465 - CHANGE OVER VALVE 2000/18/U
30466 - MOUNTING BRACKET 2000/18/U
30467 - CHANGE OVER VALVE 2000/40/U
30468 - FITTING M 42X2
30470 - MOUNTING BRACKET 2000/40/U
30471 - PLUG M16X1,5 2000/5+5/50
30474 - CHANGE OVER VALVE 2000/5/U
30475 - MOUNTING BRACKET 2000/5/U
30476 - CHANGE OVER VALVE 2000/10/U
30477 - MOUNTING BRACKET 2000/10/U
30478 - SCREW M10X35 2000/40/UM
30488 - SCREW
30490 - REVERSING LEVER 2000/5/U
30491 - REVERSING LEVER 2000/10/U
30492 - REVERSING LEVER 2000/18/U
30493 - REVERSING LEVER 2000/40/U
30505 - ADAPTER
30531 - HALTESCHELLE LIEBHERR
30541 - CPLT. HOUSING 2000/5
30542 - LID 2000/5
30542-1 - LID 2000/5 USA
30544 - O-RING 2000/40
30548 - CENTRIFUGE 2000/5+5/50
30549 - SPRING FRAME 2000/5
30550 - PRESSURE SPRING 2000/5
30552 - CPLT. HOUSING 2000/10
30553 - LID 2000/10
30553-1 LID 2000/10 USA
30554 - DICHTUNG F. 01000
30558 - USIT-RING
30560 - SCREW FOR CENTRIFUGE
30561 - SCREW
30563 - CENTRIFUGE 2000/10
30564 - BOWL RETAINER RING 2000/5
30564-1 - BOWL RETAINER RING2000/5 USA
30566 - PRESSURE SPRING 2000/10=10362
30567 - SCREW
30568 - SCREW
30569 - BOWL RETAINER RING 2000/10
30569-1 BOWL RETAINER RING 2000/10 USA
30572 - LID 2000/18
30572-1 LID 2000/18 USA
30575 - BOWL RETAINER RING 2000/18
30575-1 BOWL RETAINER RING 2000/18 USA
30577 - CONNECTOR PIPE
30578 - O-RING
30579 - CONECTOR PIPE
30634 - T-CONNECTOR
30645 - GASKET PF-SONDE
30649 - PF-SONDE/24V W.PLUG
30650 - VACUUMM.GAUGE
30665 - FITTING
30705 - PLUG M26X1,5 2000/18
30708 - VALVE
30712 - PIPE NW16
30716 - LID GASKET
30721 - O-RING 22,73X2,87 2000/18
30722 - GASKET FOR 30688
30725 - PLUG
30750 - LID SCREW
30758 - O-RING 15,3X2,4
30770 - EXTENSION PLATE 90/100
30777 - DOUBLE PIPE NIPPLE
30821 - SEAL
30846 - SCREW
30847 - WASHER
30848 - SPRING RING
30849 - NUT
30850 - WIRE (3M)
30851 - CONNECTOR
30861 - NIPPLE 241
30862 - T-CONNECTOR 10MM
30871 - HOSE CONNECTOR
30873 - HOSE
30877 - PIPE (35CM)
30889 - ALARMBOX 220V 2000/40 BUGGY
30891 - HOSE CLAMP
30892 - CLOSING COVER
30894 - BALL VALVE
30895 - ANGLE 92
30896 - ANGLE 94
30898 - T-CONNECTOR 130
30910 - VACUUM GAUGE KIT 10MM
30911 - WATER ALARMKIT 12V KWA 20+50
30912 - WATER ALARM KIT MET.BOWL 12V
30913 - WATER ALARM KIT12V
30914 - WATER ALARM KIT METAL BOWL 12V
30915 - WATER ALARM KIT 24V
30916 - WATER ALARM KIT MET.BOWL 24 V
30917 - WATER ALARM KIT 24V
30918 - WATER ALARM KIT METAL BOWL 24V
30919 - T.-HANDLE/LID-KIT KWA 90+100
30924 - ANGLE 90
30927 - PIPE NIPPLE
30929 - VACUUM GAUGE KIT 12MM
30959 - BOWL 2000/5/D
30965 - WATER ALARM KIT 12V 2000/5
30966 - WATER ALARM KIT 24V 2000/5
30967 - WATER ALARM KIT 12V 2000/5/M
30968 - WATER ALARM KIT 24V 2000/5/M
30979 - GASKET-KIT 2000/18
30980 - GASKET-KIT 2000/40
30981 - 1 METAL BOWL G 1/4" 2000/5+5/50
30981 - METAL BOWL G 1/4" 2000/5+5/50
30981K - METAL BOWL WITH CONTACTS
30982 - 1 METAL BOWL G 1/4" 2000/10
30982 - METAL BOWL G 1/4" 2000/10
30982K - METAL BOWL WITH CONTACTS
30983 - METAL BOWL G 3/8" 2000/18
30983K - METAL BOWL WITH CONTACTS
30984 - CLEAR BOWL 1/4" 2000/5+5/50
30984K - BOWL WITH CONTACTS 2000/5
30985 - CLEAR BOWL 1/4" 2000/10
30985K - BOWL WITH CONTACTS 2000/10
30986 - CLEAR BOWL 3/8" 2000/18
30986K - BOWL WITH CONTACTS 2000/18
30987 - CONVERSION KIT RINA F. KWA 20
30988 - CONVERSION KIT RINA F. 2000/5+5/50
30988-1 - BOWL W. HEAT SHIELD 5/D & 5/50/D
30989 - CONVERSION KIT RINA F. 2000/10
30989-1 - BOWL WITH HEAT SHIELD 10/D
30990 - CONVERSION KIT RINA F. 2000/18
30991 - BOWL EXTENSION 2000/10
30992 - BOWL-KIT KWA20/50+2000/10
30993 - SEAL-KIT 2000/130
30994 - RINA-KIT SWK-2000/5/KD
30994-1 - BOWL W. HEAT SHIELD 5/KD&5/50/KD
30995 - RINA-KIT SWK-2000/10/KD
30995-1 - BOWL WITH HEAT SHIELD 10/KD
30996 - RINA-KIT SWK-2000/18/KD
30996-1 - BOWL WITH HEAT SHIELD 18/KD
30999 - BOWL-KIT KWA-100MK
32018 - HOSE NIPPLE WITH GASKET 9MM
32057 - FITTING AL15M22X1,5
32058 - HOSE NIPPLE BE16MM
32060 - COMPRESSION FITTING 12/8L
32061 - COMPRESSION FITTING 12/10L
32062 - COMPRESSION FITTING 15/10L
32063 - COMPRESSION FITTING 15/12L
32064 - HOSE CONNECTOR M14X1,5
32065 - HOSE VALVE W. GASKET
32070 - STRAIGHT COMP. FITTING AS8M14x1,5
32071 - STRAIGHT COMP. FITTING AL10M14x1,5
32072 - STRAIGHT COMP. FITTING AL12M14x1,5
32073 - STRAIGHT COMP. FITTING AL10M22x1,5
32074 - STRAIGHT COMP. FITTING AL12M22x1,5
32075 - STRAIGHT COMP. FITTING AS16M22x1,5
32076 - STRAIGHT COMP. FITTING AL18M22x1,5
32079 - ANGLE COMP. FITTING EEL10M14X1,5
32080 - ANGLE COMP. FITTING EEL18M22X1,5
32085 - HOSE NIPPLE BE8MM
32086 - HOSE NIPPLE BE10MM
32087 - HOSE NIPPLE BE12MM
32089 - PIPE NIPPLE ELBOW BE8MM
32090 - PIPE NIPPLE ELBOW BE10MM
32091 - PIPE NIPPLE ELBOW BE12MM
32093 - PIPE NIPPLE BE15MM
32094 - PIPE NIPPLE ELBOW BE15MM
KWA-100
KWA-100/S60
KWA-100-D
KWA-100-K
KWA-100-KD
KWA-100-M
KWA-100-MK
KWA-20
KWA-20-D
KWA-20-K
KWA-20-KD
KWA-20-M
KWA-20-MK
KWA-50
KWA-50-D
KWA-50-K
KWA-50-KD
KWA-50-M
KWA-50-MK
KWA-90
KWA-90/S60
KWA-90-D
KWA-90-K
KWA-90-KD
KWA-90-M
KWA-90-MK
CUT AWAY SWK-2000/10
CUT AWAY SWK-2000/10/H
CUT AWAY SWK-2000/40/M
CUT AWAY SWK-2000/5
CUT AWAY SWK-2000/5/50
SWK-2000 - FILTERDEMO
SWK-2000/10
SWK-2000/10 - 7/8" UNF (USA)
SWK-2000/10/D
SWK-2000/10/D - 7/8" UNF (USA)
SWK-2000/10/E - EXTANDED CLEAR BOWL
SWK-2000/10/EM - EXTANDED METAL BOWL
SWK-2000/10/H/300W-3/8" - (TGA)
SWK-2000/10/H/300W-3/8" BALL VALVE
SWK-2000/10/H/300W-3/8"/CONNECTOR
SWK-2000/10/H/300W-3/8"/CONNECTOR
SWK-2000/10/H/350W - FILTER
SWK-2000/10/H/450W - FILTER
SWK-2000/10/H/S60/350W - FILTER
SWK-2000/10/H300W/CONNECTOR
SWK-2000/10/K
SWK-2000/10/K - 7/8" UNF (USA)
SWK-2000/10/KD
SWK-2000/10/KD - 7/8" UNF (USA)
SWK-2000/10/KH/350W - FILTER
SWK-2000/10/KH/450W - FILTER
SWK-2000/10/M
SWK-2000/10/M - 7/8" UNF (USA)
SWK-2000/10/MB *
SWK-2000/10/MK
SWK-2000/10/MK - 7/8" UNF USA
SWK-2000/10/MKH/450W - FILTER
SWK-2000/10/MS
SWK-2000/10/S60
SWK-2000/10/U
SWK-2000/10/UD
SWK-2000/10/UK
SWK-2000/10/UKD
SWK-2000/10/UM
SWK-2000/10/UMK
SWK-2000/10/UMS
SWK-2000/10/UMS (MTU-0004771202)
SWK-2000/130/2/MK
SWK-2000/130/2/MS
SWK-2000/130/2/UMK
SWK-2000/130/MK
SWK-2000/130/MS
SWK-2000/130/UMK
SWK-2000/130/UMS
SWK-2000/18
SWK-2000/18 - 1-1/16" UNF (USA)
SWK-2000/18/D
SWK-2000/18/D - 1-1/16 UNF (USA)
SWK-2000/18/K
SWK-2000/18/K - 1-1/16 UNF (USA)
SWK-2000/18/KD
SWK-2000/18/KD - 1 1/16" UNF USA
SWK-2000/18/M
SWK-2000/18/M - 1-1/16" UNF USA
SWK-2000/18/M/S60
SWK-2000/18/MB *
SWK-2000/18/MK
SWK-2000/18/MK 1-1/16" UNF USA
SWK-2000/18/MK-220V ELECTRIC PUMP
SWK-2000/18/MS
SWK-2000/18/S60
SWK-2000/18/U
SWK-2000/18/UD
SWK-2000/18/UK
SWK-2000/18/UKD
SWK-2000/18/UM
SWK-2000/18/UM/S60
SWK-2000/18/UMK
SWK-2000/18/UMS
SWK-2000/18/UMS MTU 0010928701
SWK-2000/40/2/MB
SWK-2000/40/2/MK
SWK-2000/40/M
SWK-2000/40/M - 1-5/16"UNF
SWK-2000/40/MB *
SWK-2000/40/MK
SWK-2000/40/MK -1-5/16" UNF USA
SWK-2000/40/MK/S60
SWK-2000/40/UM
SWK-2000/40/UMK
SWK-2000/40/UMK/S60
SWK-2000/40/UMKV
SWK-2000/40/UMS MTU 0010928801
SWK-2000/40MK/BUGGY
SWK-2000/5
SWK-2000/5 - 3/4" UNF (USA)
SWK-2000/5/50
SWK-2000/5/50 - 3/4"UNF-16-2B
SWK-2000/5/50/D
SWK-2000/5/50/D - 3/4"UNF-16-2B
SWK-2000/5/50/H/250W/12V
SWK-2000/5/50/H/350W/24V/DIN3852
SWK-2000/5/50/H/350W/CONNECTOR
SWK-2000/5/50/K
SWK-2000/5/50/K - 3/4"UNF-16-2B
SWK-2000/5/50/KD
SWK-2000/5/50/KD - 3/4"UNF-16-2B
SWK-2000/5/50/KH/250W (12V)
SWK-2000/5/50/M
SWK-2000/5/50/M - 3/4"UNF-16-2B
SWK-2000/5/50/M/S60
SWK-2000/5/50/MK
SWK-2000/5/50/MK - 3/4"UNF-16-2B
SWK-2000/5/50/U
SWK-2000/5/50/UD
SWK-2000/5/50/UK
SWK-2000/5/50/UKD
SWK-2000/5/50/UM
SWK-2000/5/50/UMK
SWK-2000/5/D
SWK-2000/5/D - 3/4" UNF (USA)
SWK-2000/5/K
SWK-2000/5/K - 3/4" UNF (USA)
SWK-2000/5/K/S60 - FILTER
SWK-2000/5/KD
SWK-2000/5/KD - 3/4" UNF (USA)
SWK-2000/5/M
SWK-2000/5/M - 3/4" UNF (USA)
SWK-2000/5/M/S60
SWK-2000/5/MB - 3/4" UNF 16-2B
SWK-2000/5/MB *
SWK-2000/5/MK
SWK-2000/5/MK - 3/4" 16-2B UNF
SWK-2000/5/S60 - FILTER
SWK-2000/5/U
SWK-2000/5/UD
SWK-2000/5/UK
SWK-2000/5/UKD
SWK-2000/5/UM
SWK-2000/5/UM/S60
SWK-2000/5/UMK
Закрыть меню