O NAS

HISTORIA

Teho Filter Oy ma długą i pełną sukcesów karierę jako jeden z największych producentów filtrów w regionie północnych krajów. Firma została założona w 1963 roku w Północnej Ostrobotni, Sievi. To miejsce, w którym wciąż są nowoczesne obiekty. Na początku firma koncentrowała się na filtrach samochodowych. Produkcja obejmowała filtry do samochodów, ciężkich pojazdów i maszyn, w tym filtry powietrza, oleju i paliwa. Później były też filtry kabinowe. Później, gdy firma była większa, zaczęła eksportować produkty do innych krajów północnych i Europy.

Dziesięciolecia odnoszącej sukcesy działalności w przemyśle samochodowym koncentrują się dzisiaj na wymagających zastosowaniach klientów i filtrach hydraulicznych / przemysłowych, głównie dla producentów oryginalnych części zamiennych.

Jakość

Wysoka jakość i ciągłe doskonalenie to najważniejsze filary naszej działalności. Obejmuje zarówno produkty, jak i działanie. Nasze produkty spełniają najsurowsze międzynarodowe standardy i wymagania klientów. Nasz system jakości jest audytowany i certyfikowany przez De Norske Veritas. Teho Filer Oy posiada zarówno certyfikaty jakości ISO9001: 2015, jak i ISO 14001: 2015.